Apie mus

UAB „GORDON Logistics“ – sėkmingai dirbanti ir sparčiai tobulėjanti Lietuvos logistikos kompanija, kuri specializuojasi vietinių pervežimų srityje. Šiuos metu įmonė daug dėmesio skiria veiklos efektyvumui ir profesionaliam valdymui, siekiant vis labiau patenkinti kiekvieno kliento individualius poreikius bei pageidavimus.

Pagrindinė mūsų veikla – dalinių krovinių gabenimas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.
Bendradarbiaudama su partneriais, įmonė taip pat teikia visas kompleksines sandėlių logistikos paslaugas: prekių trumpalaikis bei ilgalaikis sandėliavimas, mechanizuota bei rankinė krova,
prekių rūšiavimas, pakavimas ir kt.

UAB „GORDON Logistics“ darbuotojai visuomet pasirengę suteikti visą Jums aktualią informaciją bei užtikrinti saugų, greitą ir abipusiai naudingą bendradarbiavimą.

Įmonėje Įdiegta elektroninė verslo valdymo sistema

Mūsų įmonė „GORDON LOGISTICS“, siekdama optimizuoti ir gerinti veikos rezultatyvumą, tobulina pagrindinės veiklos vykdymo struktūrą, pasitelkdama specializuotą programinę įrangą. Įmonė, stiprindama savo pozicijas naujose rinkose, bet nedidindama laiko sąnaudų, inicijavo projektą, kurio pagrindinis tikslas – padidinti UAB „GORDON LOGISTICS“ veiklos produktyvumą, efektyvumą ir konkurencingumą, optimizuojant verslo procesų atlikimą.

Projektas inicijuotas siekiant išspręsti įmonėje buvusias problemas: dažnas rankinis darbas MS Excel, MS Word formato dokumentuose, pasitaikančios klaidos paslaugų teikimo procese dėl informacijos neužfiksavimo, bendrovės veiklos procesai tarpusavyje nėra integruoti, sudėtingas paslaugų teikimo proceso planavimas, sudėtingas veiklos analizės vykdymas, ataskaitų rengimas, nes informacija kaupiama atskiruose darbuotojų kompiuteriuose ar popieriniuose dokumentuose, nėra galimybės efektyviai naudotis sukaupta informacija, patirtimi, gauti išsamius statistinius duomenis apie klientus, užsakymus ir pan.

Projektas įgyvendinamas pagal priemonę „E-Verslas LT“. Ūkio ministerija ir Lietuvos verslo paramos agentūra skirsto finansavimą iš 2014–2020 m. Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų, šia priemone siekiama paskatinti labai mažas, mažas ir vidutines įmones diegti elektroninio verslo sprendimus ir sudaryti palankias sąlygas jų darbo našumui augti. Planuojama, kad įdiegus verslo valdymo sistemą, per 3 metus po projekto įgyvendinimo, lyginant su 2014 m., darbo našumas padidės 77,96 procento.

Rezultatai

Įgyvendinus projektą numatoma pasiekti šiuos ilgalaikius rezultatus: padidėjęs įmonės konkurencingumas ir produktyvumas, optimaliai efektyvūs projektų valdymo procesai, sudarantys sąlygas kurti aukštesnę pridėtinę vertę, sumažinti valdymo kaštai, tuo pačiu įmonė patrauklesnė klientams dėl kokybiško aptarnavimo. Tikimasi, kad projekto įgyvendinimas efektyviai optimizuos įmonės teikiamų paslaugų procesus ir įmonės verslo procesai taps nepertraukiami ir optimaliai lankstūs, todėl įmonė galės koncentruotis į aukštesnius tikslus, tokius kaip finansinių rodiklių didinimas.

Projekto įgyvendinimo pradžioje jau yra matomi pirmieji teigiami projekto rezultatai. Įmonės darbuotojai sėkmingai naudojasi valdymo sistema, kuri leidžia operatyviai informuoti visus susijusius kolegas apie priimtą užsakymą, planuoti krovos darbus pagal krovinio duomenis, patogiai pateikiamus sistemoje iš karto po užsakymo įvedimo. Laiku gaunama informacija leidžia be reikšmingų klaidų suplanuoti visų turimų sunkvežimių ir autotraukinių pakrovimo etapus ir kelionės maršrutus. Taip pat ši sistema padeda tvarkyti dokumentus, susijusius su finansine apskaita, nes buhalterijos darbuotojai greičiau gauna duomenis apie pajamas ir patirtas išlaidas.

Biudžetas

Programinės įrangos pritaikymas ir įdiegimas, paruošiant 13 įmonės veiklos procesų optimizavimo sistemų, įkainotas daugiau nei 21.600 eurų, 50 procentų investuojama iš ES struktūrinių fondų (t. y., daugiau nei 10.800 eurų). Likusią sumą už projektą apmoka pati įmonė, taip pat įmonė ateityje turės finansuoti programinės įrangos atnaujinimus ir tobulinimus, atsirasiančius dėl kintančių poreikių.

Kas?

Projektą įgyvendina privati įmonė – UAB „GORDON LOGISTICS“. UAB „GORDON LOGISTICS“ veiklą krovinių pervežimo srityje vykdo nuo 2007 m. Tai logistikos kompanija, kuri specializuojasi vietinių pervežimų srityje. Pagrindinė veikla – dalinių bei pilnų krovinių gabenimas visoje Lietuvos teritorijoje. Įmonėje dirba 34 darbuotojai (2017 kovas).

Kur?

UAB „GORDON LOGISTICS“ administracija yra įsikūrusi Vilniaus mieste, bet veiklą vykdo visoje Lietuvoje. Todėl įdiegta valdymo sistema turės įtakos ir kituose miestuose veikiančioms įmonėms. Bendraudama su partneriais ir užsakovais, įmonės darbuotojai dalinsis savo patirtimi su daugeliu panašaus pobūdžio veiklą vykdančių įmonių.

Kada?

Projektas įgyvendinamas 2016 m. balandžio 1 d. – 2017 m. kovo 31 d. Paruošta programinė įranga įmonėje pradėta naudoti paskutinį projekto įgyvendinimo mėnesį, darbuotojai buvo supažindinti su programa ir apmokyti ja naudotis.

Projektas iš dalies finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.